KONST / Litografier / Färglitografi 13592163
nr 1359 2163
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad. Motivet: 63x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:47:38
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa